Menu Zavřeno

O nás

Vítejte v našem světě kreativity a profesionálních balónkových dekorací!

Jsme dvě sestry a zároveň kamarádky a spřízněné duše. Navzájem se podporujeme a doplňujeme. V empathy máme každá svoji úlohu a bez ani jedné z nás by dekorace nebyly takové, jaké jsou – profesionální, originální, moderní a plné našeho nadšení!

Veronika

Veronika je naše technická duše, která pečuje o chod firmy. S precizností připravuje cenové nabídky, ochotně komunikuje se zákazníky a zajistí, aby všechno probíhalo hladce.

Kateřina

Kateřina přináší do naší tvorby kreativitu a nápaditost. Její schopnost vymýšlet jedinečné výzdoby a barevné kombinace dodává našim dekoracím to správné kouzlo.

Jaké používáme balónky?

Latexové balónky, které k naší práci používáme jsou vyrobené z kaučuku a barvené pouze přírodními pigmenty. Balónky jsou 100% biologicky rozložitelné – doba jejich rozkladu je zhruba stejná jako doba rozkladu dubového listu.

GEMAR

GEMAR patří mezi největší světové výrobce balónků z přírodního latexu a v Evropě se je nesporným lídrem ve svém oboru. Klade velký důraz na životní prostředí a udržitelnost. Více zde: GEMAR balónky.

Kalisan

Turecká společnost Kalisan vyrábí latexové balónky od roku 1996. Usiluje o neustálý růst a vývoj přijímáním nových technologií, systémů a inovací v průmyslu výroby balónků.

Chcete profesionální výzdobu?
Jsme tu pro vás!

Jak vypadají akce v naší režii?

EMPATIE

SPOLEHLIVOST

TVOŘIVOST

FÉROVOST

VSTŘÍCNOST

Kontaktujte nás

info@empathyevents.cz

+ 420 608 000 870

empathyeventscz

empathyeventscz

Veronika Jiříčková

IČ: 87364263

SHOWROOM Pardubice - Pražská 179, 530 06 Pardubice

Sídlo: Tuněchody 196, 537 01 Tuněchody (pouze sídlo)